Kąty Luteckie: Próba samobójcza przy lesie

Kąty Luteckie: Próba samobójcza przy lesie

 dniu 23 grudnia 2018 r. o godz. 15.43 zostaliśmy zadysponowani przez SK KP PSP w Strzyżowie, do przysiółku...

10 lat służby w OSP Konieczkowa

10 lat służby w OSP Konieczkowa

W dniu 7 grudnia 2018 roku nasz tabor bojowy opuścił samochód ratowniczo - gaśniczy Iveco Slrt. Przez...

Konieczkowa: Plama oleju

Konieczkowa: Plama oleju

W dniu 25 listopada 2018 r. o godz. 21.00 otrzymaliśmy zadysponowanie przez SK KP PSP w Strzyżowie do plamy...

Zebranie sprawozdawcze OSP Konieczkowa

 

W dniu 17 lutego w Domu Strażaka w Konieczkowej odbyło się zebranie sprawozdawcze naszej jednostki za rok 2017. Otwarcia zebrania dokonał prezes jednostki dh Marek Pakla, który następnie przywitał zaproszonych gości w osobach:

- Przedstawiciela Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Strzyżowie, Wójta gminy Niebylec i druha naszej jednostki mgr Zbigniew Koraba, 

- Skarbnika Gminy Niebylec, druha naszej jednostki mgr Edwarda Wolanina

- Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Piotra Rędziniaka

- Komendanta Gminnego OSP w Niebylcu dh-a Stanisława Daszykowskiego

- Sołtysa naszej miejscowości dh Tadeusza Stanisławczyka

- Przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich w Konieczkowej Panią Zofię Dziugan.

 

Przedstawiono porządek obrad zebrania - przewodniczącym zebrania został dh Edward Wolanin. Odczytano sprawozdania: opisowego z działalności Zarządu, sprawozdania finansowego i sprawozdania Komisji Rewizyjnej. Przedstawiono plan działalności i plan finansowy na rok bieżący. W trakcie obrad dokonano zmian w Zarządzie jednostki OSP w Konieczkowej.

rezygnację z członka Zarządu złożył dh Grzegorz Leszczak, w którego miejsce wybrano dh Pawła Pezdana, natomiast na posiedzeniu Zarządu OSP poprzedzającym Zebranie Sprawozdawcze - uzupełniono skład osobowy Zarządu:

Naczelnikiem jednostki OSP Konieczkowa został wybrany dh Rafał Dziugan

Zastępcą naczelnika jednostki OSP Konieczkowa został wybrany dh Michał Leszczak.

 

W trakcie obrad zebrania sprawozdawczego poruszano tematy związane z zakupem nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla naszej jednostki, zakupu wyposażenia a także podjęto stosowne uchwały umożliwiające realizację kolejnych projektów unijnych przez naszą jednostkę.

Podczas obrad udzielono absolutorium Zarządowi OSP Konieczkowa, zaproszeni goście dziękowali za trud w działaniach ratowniczo gaśniczych czy też za pomoc w pracach na terenie miejscowości i nie tylko. Po zakończeniu zaproszeni goście i strażacy udali się na skromny poczęstunek przygotowany przez Panie z KGW Konieczkowa

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Supermarket Strażacki

Agregat Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR Motopompa Subaru PTX 301 big_ea7300_p_rescue_2
preload image preload image

Agregat prądotwórczy 1-faz Benza BX-6000 EKO

Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR

Motopompa Subaru PTX 301

Pilarka ratownicza MAKITA EA7900

STATYSTYKA WYJAZDÓW

Statystyka wyjazdów OSP Konieczkowa aktualna na dzień 31.12.2018r.

Wspieramy akcje

karta ratownicza

zatrzymaj się i żyj

nie jedź na kacu