Kąty Luteckie: Próba samobójcza przy lesie

Kąty Luteckie: Próba samobójcza przy lesie

 dniu 23 grudnia 2018 r. o godz. 15.43 zostaliśmy zadysponowani przez SK KP PSP w Strzyżowie, do przysiółku...

10 lat służby w OSP Konieczkowa

10 lat służby w OSP Konieczkowa

W dniu 7 grudnia 2018 roku nasz tabor bojowy opuścił samochód ratowniczo - gaśniczy Iveco Slrt. Przez...

Konieczkowa: Plama oleju

Konieczkowa: Plama oleju

W dniu 25 listopada 2018 r. o godz. 21.00 otrzymaliśmy zadysponowanie przez SK KP PSP w Strzyżowie do plamy...

Konieczkowa: Wypadek ciągnika rolniczego

 

W dniu 11.10.2014r ok godz. 16:30 zostaliśmy zadysponowani do wypadku ciągnika rolniczego w miejscowości Konieczkowa przysiółek Rybia. Do zdarzenia wyjechaliśmy w sile 2 zastępów Iveco i Star244 (14 osób). Po przybyciu na miejsce zastaliśmy przewrócony ciągnik rolniczy zatrzymany na jednym z drzew w lesie a w nim uwięzionego kierowcę.  Przystąpiono do zabezpieczenia ciągnika przed jego dalszym osuwaniem się ze stromego zbocza lasu, utrzymując kontakt z poszkodowanym. Na miejsce zdarzenia dojeżdża ZRM oraz zastęp z JRG Strzyżów. Jako, że kierowca został dociśnięty przez błotnik ciągnika do drzewa, konieczne było użycie drugiej maszyny jednego z okolicznych sąsiadów, aby uwolnić poszkodowanego mężczyznę. Następnie przetransportowano poszkodowanego na deskę ortopedyczną i przekazano ratownikom medycznym ZRM ze Strzyżowa, po przeprowadzeniu badań w ambulansie został zabrany do szpitala w Rzeszowie. Miejsce zdarzenia zabezpieczono taśmą a teren przekazano właścicielowi.

 

 

SiS:

561[R]45 SLRt - JRG PSP

569[R]50 SLRt - OSP Konieczkowa

569[R]51 GBA - OSP Konieczkowa

ZRM - Strzyżów

Policja - Strzyżów

 

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Supermarket Strażacki

Agregat Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR Motopompa Subaru PTX 301 big_ea7300_p_rescue_2
preload image preload image

Agregat prądotwórczy 1-faz Benza BX-6000 EKO

Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR

Motopompa Subaru PTX 301

Pilarka ratownicza MAKITA EA7900

STATYSTYKA WYJAZDÓW

Statystyka wyjazdów OSP Konieczkowa aktualna na dzień 31.12.2018r.

Wspieramy akcje

karta ratownicza

zatrzymaj się i żyj

nie jedź na kacu